položek
s DPH
  • Zobrazit

O NAKLADATELSTVÍ

27.02.2017
Nakladatelství Sun, s.r.o., se orientuje především na dětské knihy, a to zejména na přebírání kvalitních titulů od renomovaných zahraničních nakladatelů. Od roku 2006 vydáváme také původní českou tvorbu a část naší produkce je směřována i na dospělé čtenáře. Těm jsou určeny především populárně naučné knihy z různých oborů.

Pro koho hlavně vydáváme

Těžiště produkce našeho nakladatelství je v knihách pro děti předškolního a školního věku. Všechny tituly, u nichž to vyžaduje legislativa České republiky, byly testovány na zdravotní nezávadnost, jsou opatřeny značkou CE a je na nich uvedena také věková hranice dětí, pro které jsou určeny.

Knížky pro nejmenší

Pro nejmenší nabízíme tituly, jako jsou například Knížky pro mrňousky, Hrátky s batolátky nebo knížky s velkými puzzlíky.

 

Knížky pro předškoláky

Každý zvídavý předškolák je rád, když mu rodiče čtou před spaním.  Proto Nakladatelství SUN připravilo například výbory Nejkrásnějších pohádek. Děti si také jistě oblíbí řadu Pohádkové otočné divadlo.

 

Omalovánky a samolepkové knížky

Každé správné nakladatelství musí podporovat rozvoj motorických schopností dětí a rozvíjení dětské představivosti a umělecké tvořivosti. Proto i my máme několik sérií omalovánek (například Veselé kreslení nebo Veselé omalovánky). Vydáváme také knížky se spoustou úkolů a zábavných samolepek (například řada 1000 samolepek… nebo Hravá samolepkou kniha).

  

Cvičení a procvičování

Jedním z hlavních cílů Nakladatelství SUN je samozřejmě důraz na kvalitní vzdělávání zábavnou formou. Proto jsme připravila pro naše školáky a předškoláky mnoho knížek zábavných úkolů a procvičování. Mezi nejúspěšnější patří procvičování pro školáky a předškoláky. Dalšími úspěšnými tituly jsou například Předškolákův kufřík plný zábavných úkolů, 101 příkladů, úkolů a her a mnohé další.

 

Encyklopedie a knihy kreativní zábavy

Pro školáky nabízíme také celou řadu encyklopedií (Dětské ilustrované encyklopedie) a příruček (např. Dinousauři). Mezi knížky plné užitečných rad a triků patří například Škola kouzel, Knížka plná nápadů pro deštivá odpoledne či knihy Skládaček z papíru. Z domácí produkce pochází také úspěšné Dějiny českých zemí.

 

Knížky pro dospělé

Nakladatelství Sun je vydává samozřejmě knížky nejen pro děti. Pro dospěláky máme například úspěšnou řadu rad a nápadů (Babiččiny rady novýma očima), Velkou cestovní knihu, Atlas anatomie, edici Svět v pohybu a mnohé další zajímavé, převážně naučné knihy.

 

A to samozřejmě není zdaleka všechno… Pojďte se přesvědčit!

 

Naše rekordy

Mezi nejúspěšnější tituly Nakladatelství Sun patří Statek a život na venkově, kterého se prodalo již 25 000 výtisků, nebo rozmanitá řada sešitů 1000 samolepek… (celkem přes 68 000 prodaných výtisků). Příkladem veleúspěšných titulů z vlastní produkce jsou třeba povedená procvičování pro školáky a předškoláky, nebo Dějiny českých zemí.
 

A trocha té historie…

Nakladatelství Sun, s.r.o. vzniklo jako dceřiná firma akciové společnosti Susaeta Ediciones, S.A., sídlící v Madridu, v roce 2005. Nejprve jsme vydávali překladové tituly. Postupně jsme začali pracovat i na vlastní produkci. Mateřská společnost Susaeta Ediciones S.A. byla založena v roce 1963 ve Španělsku jako tiskárna a postupem času se změnila ve velké nadnárodní nakladatelství s pobočkami v Evropě (v Portugalsku, Řecku, Maďarsku, Turecku, Rumunsku a v České republice) a v mnoha zemích Latinské Ameriky. Společnost Susaeta Ediciones, S.A. vydává publikace pod značkami Susaeta, Servilibro,Todolibro a Tikal.

 

Kde naše knihy najdete

Publikace Nakladatelství Sun, s.r.o., je možné zakoupit u všech dobrých knihkupců, v prodejnách různého zaměření, jako jsou hračky a papír, i v obchodních řetězcích.

Distribuci našich knih zajišťují knižní distribuční společnosti v České republice a na Slovensku. Naši obchodní zástupci navíc dodávají tituly našeho nakladatelství nejen do knihkupectví, ale i do dalších, neknižních obchodů. 

 

Internetový obchod či osobní odběr u nás

Jednotlivé tituly si také můžete objednat v našem internetovém obchodě, kde získáte atraktivní slevy. 
Knihy vám budou v co nejkratším možném čase, obvykle do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky, doručeny zásilkovou službou DPD přímo na adresu, kterou si sami zvolíte, tedy domů nebo třeba do zaměstnání. Podmínky najdete zde.

 

Kde nás najdete

Nakladatelství Sun najdete v Říčanech na adrese Černokostelecká 2246, vizte mapu. Od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00 hodin vás zde rádi přivítáme. V příjemném prostředí si budete moci v klidu prohlédnout celou produkci nakladatelství a knihy si i zakoupit, a to se slevou 25 %.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
  
Provozovatel: Nakladatelství Sun s.r.o., Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany
IČ: 27253856 DIČ: CZ27253856
sun@sun-knihy.cz, +420 245 005 340 (po–pá 9–16 hod.)    

 
   Kontakty | Všeobecné obchodní podmínky | Reklamace | Ochrana osobních údajů
                                  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen